HUDEBNÍ FESTIVAL “Žijeme tu spolu” PROBĚHL 14. 8. 2021.

Všichni jsme si ho krásně užili, bylo teplé počasí, hodně zážitků a dobrého občerstvení.

 

 

 

LEGENDÁRNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

DOMOVA MLADÁ 2021

 

1. táborový den, dnes to vypuklo, počasí nám přeje a my jsme již během prvního dne nadupaní zážitky. Pohráli jsme si s našimi psími kamarády, protáhli jsme si plíce u zpívání písniček, stříleli z luku…, a to všechno za dopoledne. Pak nás čekal naprosto báječný řízek se salátem a už jsme se těšili na zdravotní sestru, která nám prozradila něco ze své profese. Aby toho nebylo málo, ještě jsme si stihli nazdobit květináčky, se kterými máme potom další úmysly…, ale to až zase jiný táborovýden.

2. táborový den jsme přivítali pana kuchaře, se kterým jsme uvařili výborný kotlíkový guláš. Po obědě a zákusku jsme se vrhli na sportování a splnili několikero olympijských disciplín. Těšíme se na další táborový den.

3. táborový den jsme měli návštěvu z lesní pedagogiky a dozvěděli jsme se spoustu nových poznatků o lese a jeho obyvatelích. Když jsme poobědvali, proměnili jsme faru v salon krásy a barvami to jenom hýřilo.

4. táborový den jsme zahájili s našimi čtyřnohými kamarády a pak jsme šli prozkoumat, jakou mají v Kostomlatech zmrzlinu. Po obědě jsme se zcela ponořili do tvoření obrázků z písku. Pořádnou akci pro nás nachystali hasiči SDH Hronětice na kterou budeme dlouho vzpomínat

5. táborový den jsme zahájili osázením našich překrásných květináčů. S velkými díky jsme přijali pozvání do kostela sv. Bartoloměje a na oplátku pomohli s výzdobou překrásného kostela…, zkrátka jsme byli květinami obklopeni celé dopoledne. Pak už nás čekalo závěrečné opékání buřtů a vyhodnocení celého táborového týdne.

 

 

 

 

 

OZVĚNY FILMOVÉHO FESTIVALU MPPFF

 

 

 

ZVÍŘECÍ DNY V DOMOVĚ MLADÁ

 

 

 

KINOKAVÁRNA

 

 

 

FOTOGALERIE